Luxury Hotel Prezident Palace 5* Beograd trazi radnike

Objavljeno pre 7 meseca/i
ID #1350
1 fotografija
Dogovor

Opis (deskripcija)

Luxury Hotel Prezident Palace 5* Beograd, zbog povećanog obima posla traži nove kolege.

Pozivamo vas da i vi budete deo uspešnog tima.

Opis posla:
Dočekuje i ispraća goste u skladu sa hotelskim procedurama;

Asistira gostima sa prtljagom;

Reguliše promet vozila ispred hotela;

Brine o glavnom ulazu, prilazima hotelu i javnim prostorima ispred hotela;

Parkira vozila hotelskih gostiju u garažu hotela;

Upućuje goste hotela i spoljne goste u garažu hotela;

Obavlja i druge poslove po ukazanoj potrebi.

Potrebne kvalifikacije:
Obavezno poznavanje engleskog jezika;

Vozačka dozvola B kategorije i iskustvo u vožnji;

Ljubaznost i komunikativnost.

Obezbeđen smeštaj sa prijavom, topli obrok na poslu i odličnim uslovima.

Za više informacija, možete se javiti na e-mail adresu: operations@prezidentpalacehotel.com

Pozvati na broj telefona: +38162508895 – Bojana

Kontaktirajte prodavca

    Seller's picture
    Bojana
    Neregistrovan korisnik
    Morate se ulogovati ili registrovati novi nalog da biste kontaktirali oglašivača.

    Komentari

    Imate pitanje? Treba Vam više informacija? Dodajte novi komentar... Ulogujte se
    Postavite pitanja vezana za ovaj oglas.
    Komentari se proveravaju pre objavljivanja.
    Dogovor

    Informacije o prodavcu

    Bojana

    Lokacija oglasa

    Prodavac nije naveo lokaciju