Elektroinženjera

Objavljeno pre 7 meseca/i
ID #1328
Prodavac nije otpremio nijednu sliku Prodavac nije otpremio nijednu sliku
Dogovor

Opis (deskripcija)

Usled proširenja obima poslovanja tražimo odgovornu osobu za poziciju:
Potrebni uslovi:
• Visoku stručnu spremu - akademske studije, oblast Elektrotehnike – Energetike
• Posedovanje licence (nije neophodno)
• Poznavanje rada na računaru, MS Office i AutoCAD
• Vozačka dozvola B kategorije
Opis posla:
• Elektroinženjering, izrada-razrada tehničke dokumentacije
• Rukovođenje i kontrola izvedenih radova
• Izrada dinamičnih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja
• spremnost za rad, kako u kancelariji na izradi projektne dokumentacije, tako i na terenu na poslovima praćenja izvođenja radova.

Nudimo:
• Rad na određeno / neodređeno vreme
• Mogućnost daljeg razvoja u ovoj oblasti.
• Dobro poslovno okruženje i rad sa dinamičnim timom
Ukoliko želite da postanete deo našeg tima , pošaljite CV na
office@elkod.rs
bojana.jovanova@elkod.rs
+381 69 2577880 Bojana

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Kontaktirajte prodavca

    Seller's picture
    Bojana
    Neregistrovan korisnik
    Morate se ulogovati ili registrovati novi nalog da biste kontaktirali oglašivača.

    Komentari

    Imate pitanje? Treba Vam više informacija? Dodajte novi komentar... Ulogujte se
    Postavite pitanja vezana za ovaj oglas.
    Komentari se proveravaju pre objavljivanja.
    Dogovor

    Informacije o prodavcu

    Bojana

    Lokacija oglasa

    Prodavac nije naveo lokaciju